قدرتی به نام برق
قدرتی به نام برق 
آخرین مطالب
ذکر ایام هفتهشرکت Dell بخشی از پارکینگ این شرکت را به پنل های ذخیره کننده نور خورشید مجهز کرده است. در این طرح با نصب این پنل ها علاوه بر ایجاد سایه جهت پارک خودرو، استفاده بهینه در مصرف انرژی صورت می گیرد.


Dell-narenji_ir.jpg
شرکت Dell بخشی از پارکینگ این شرکت را به پنل های ذخیره کننده نور خورشید مجهز کرده است. در این طرح با نصب این پنل ها علاوه بر ایجاد سایه جهت پارک خودرو، استفاده بهینه در مصرف انرژی صورت می گیرد.

 

این پنل ها از طریق ذخیره انرژی نور خورشید، تا 130 کیلو وات انرژیی الکتریکی تولید می کنند. در این ایستگاه ها دو ترمینال برق نیز جهت شارژ خودرو هایی که با انرژی الکتریکی شارژ می شوند، در نظر گرفته خواهد شد. هر ایستگاه قادر به شارژ دو خودرو برقی به صورت همزمان خواهد بود.

 

احتمال دارد این طرح به دلیل فاکتورهای مثبت کیفی، در بسیاری از پارکینگ ها اجرایی شود.Dell-parking-narenji-ir.jpgاین طرح فوق العاده ای برای مشکل برق می تواند باشد. هرچند که برق این پارکینگ ها ناچیز است اما استفاده از آن در سطح وسیع بسیار مفید است

[ شنبه 21 فروردین‌ماه سال 1389 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ سیدمحمدصادق میرمحمدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سید محمد صادق میرمحمدی.مهندس برق قدرت.عضو انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران.عضو انجمن انرژی خورشیدی ایران.عضو انجمن روشنایی.عضو انجمن آموزش مهندسی.عضو انجمن مهندسی برق ایران.دارای مدرک بین المللی ماکروسافت.نویسنده 5 مقاله چاپ شده در زمینه انرژی های نو.و یک مقاله isc در کنفرانس روشنایی ایران.حوزه فعالیت در زمینه روشنایی ،انرژی های نو و مهندسی برق.طراح چراغهای led.مسلط به رایانه.طراح سایت جهت ارتباط با sadegh4@gmail.com در تماس باشید.
نظر سنجی
IS
امکانات وب

.

تعداد بازدید ها: 247188