قدرتی به نام برق
قدرتی به نام برق 
آخرین مطالب
ذکر ایام هفته

بزرگترین کتابخانه آنلاین به نام book google می باشد که مجموعه بی نظیری از انواع کتابهای خطی ، تخصصی و ... میباشد که به صورت رایگان در اختیار هر شخصی قرار میدهد

 آدرس :  http://books.google.com
the european library نیز کتاب خانه بسیار بزرگ دیجیتالی است.

آدرس :http://search.theeuropeanlibrary.org/portal/en/index.html

کتابخانه دیجیتالی جهان، وب‌سایتی که دسترسی رایگان به کتاب‌های کمیاب، نقشه‌ها، دست نوشته‌ها، فیلم و عکس از سراسر جهان فراهم می‌کند و در مقر یونسکو در پاریس راه‌اندازی شده است.

این کتابخانه دیجیتالی که آثاری از چین باستان یا خوشنویسی فارسی را به رایگان گردهم آورده، سومین کتابخانه دیجیتالی بزرگ جهان پس از Google Book Search و پروژه جدید Europeana اتحادیه اروپا به شمار می‌رود.

هدف از راه‌اندازی این کتابخانه که محتوایش از کتابخانه‌ها و آرشیوهای سراسر جهان جمع‌آوری شده، کاهش شکاف دیجیتالی فقیر و ثروتمند، توسعه محتوای غیرغربی در اینترنت، ترویج بهتر درک میان فرهنگ‌ها و فراهم کردن منبع آموزش جهانی است.

سایت کتابخانه دیجیتالی جهان توسط نهاد آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل، یونسکو و 32 موسسه همکار این سازمان راه‌اندازی شده و ایده جیمز بلینگتون، کتابدار کتابخانه کنگره است.

 نشانی این کتابخانه :  http://www.wdl.org/en  است و منابع موجود در آن ، علاوه بر هفت زبان اصلی عربی، چینی، انگلیسی، فرانسوی، پرتقالی، روسی و اسپانیایی  به زبان‌های دیگر نیز قابل دسترس است.

[ یکشنبه 23 اسفند‌ماه سال 1388 ] [ 12:22 ق.ظ ] [ سیدمحمدصادق میرمحمدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سید محمد صادق میرمحمدی.مهندس برق قدرت.عضو انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران.عضو انجمن انرژی خورشیدی ایران.عضو انجمن روشنایی.عضو انجمن آموزش مهندسی.عضو انجمن مهندسی برق ایران.دارای مدرک بین المللی ماکروسافت.نویسنده 5 مقاله چاپ شده در زمینه انرژی های نو.و یک مقاله isc در کنفرانس روشنایی ایران.حوزه فعالیت در زمینه روشنایی ،انرژی های نو و مهندسی برق.طراح چراغهای led.مسلط به رایانه.طراح سایت جهت ارتباط با sadegh4@gmail.com در تماس باشید.
نظر سنجی
IS
امکانات وب

.

تعداد بازدید ها: 247188